Domino Nieruchomości Stalowa Wola - Marta Świątek, Justyna Dzięgiel - Czerwiak

Domy w zabudowie szeregowej - pow. 148m, os. Hutnik

Kategorie: (Domy - sprzedaż - powiat Stalowa Wola | Domy - sprzedaż - powiat Nisko) nr oferty: 1984
polecamy.png Metraż 148 m2 Pokoje 4 + salon Działka 2,60 ar Cena 329 000

DOMY W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ - Stalowa Wola os. Hutnik

DOMINO Nieruchomości poleca nową inwestycję pod nazwą „OSIEDLE HETMANÓW” w skład której wchodzić będzie  21 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.  

Planowany termin rozpoczęcia budowy:  wiosna  2019 r.

Planowany termin oddania budynków - stan zamknięty: lato 2020 r. (elewacja zewnętrzna, okna, drzwi zewnętrzne, brama garażowa, podłączone media, schody betonowe, podkłady betonowe).

Domy posiadają parter i poddasze użytkowe. Na parterze przewidziano duży salon, kuchnię z możliwością wydzielenia, gabinet, wc oraz garaż 1-stanowiskowy. Na poddaszu użytkowym przewidziano 4 sypialnie, łazienkę oraz pralnię z garderobą. Możliwa jest inna aranżacja pomieszczeń. Nad poddaszem przewidziano duży strych.

Wejście i wjazd do bramy garażowej zaprojektowano po stronie północno-wschodniej. We frontowej części działki znajduje się chodnik i podjazd oraz ogródek. Po stronie południowo-zachodniej zaprojektowano duży taras i ogród.

Budynek wykonany będzie w technologii murowanej, tradycyjnej. Ściany wykonane będą z pustaków ceramicznych ocieplonych 20cm styropianu, wykończone tynkiem. Stolarka okienna (PCV),  drzwi wejściowe (stalowe) oraz brama garażowa (stalowa) pokrycie o strukturze drewna. Pokrycie dachu blachodachówką.

Inwestycja została usytuowana na os. Hutnik przy ul. Łąkowej -  w willowej, zacisznej części przedmieść, jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum Stalowej Woli  i Niska. Położenie osiedla zapewni jego mieszkańcom  oddech od zgiełku miasta, jest idealne na długie spacery, jogging czy codzienną jazdę na rowerze.

Cena za stan surowy zamknięty – 329.000 PLN

Kupujący nie płaci podatku od czynności cywilno-prawnych (PCC – 2% od wartości)

Deweloper  wystawia fakturę VAT (8%) oraz udziela 5-letnią rękojmię !

Gwarantujemy bezpłatną opiekę doświadczonych Doradców Finansowych którzy pomogą  w znalezieniu  najlepszej  oferty  kredytowej

hutnik hutnik a4 000 hutnik A4 001 hutnik A4 002 hutnik A4 000 hutnik 05

 

 

Pośrednik odpowiedzialny: licencja nr 18354
Zamieszczona oferta ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego