PolskiEnglish
PolskiEnglish
  • AWart_Kalina_Hutnicza-5 (Kopiowanie)
  • AWart_Kalina_Hutnicza-8 (Kopiowanie)
  • Screenshot_2020-10-14 Zespó³ budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z infrastruktur¹ towarzysz¹c¹ - B 54-1 pdf
  • osiedle-kalina-b54-karda-blu-blanco-brillo-1
  • osiedle-kalina-b54-karda-blu-blanco-brillo-2
  • osiedle-kalina-b54-karda-blu-blanco-brillo-3
  • osiedle-kalina-b54-karda-blu-blanco-brillo-4
  • osiedle-kalina-b54-karda-blu-blanco-brillo-7
  • AWart_Kalina_Hutnicza-9 (Kopiowanie)
  • AWart_Kalina_Hutnicza-10 (Kopiowanie)
Mieszkanie w stanie deweloperskim 116m z tarasem 77m. Ta oferta jest już zarezerwowana

Mieszkanie w stanie deweloperskim 116m z tarasem 77m. Ta oferta jest już zarezerwowana

Mieszkania sprzedaż

600 000 zł

Nr oferty :

 23946

Pokoje
3
Łazienki
2
Piętro
3
Powierzchnia
81m + taras 43m + balkon 10m

Opis nieruchomości

Ta oferta jest już zarezerwowana!

BIURO NIERUCHOMOŚCI DOMINO poleca na sprzedaż FUNKCJONALNE MIESZKANIA w stanie deweloperskim na nowobudowanym OSIEDLU KALINA nr B.54 o pow. 116m2, przy ulicy Hutniczej w Stalowej Woli. Znajdziesz tu kompaktowe lokale 2-pokojowe, a  jeśli potrzebujesz więcej przestrzeni – wygodne mieszkania 3- i 4-pokojowe. Ich znakiem rozpoznawczym jest ustawność – oznacza to, że przestrzeń nowego „M” spełnia wszystkie potrzebne funkcje – pracę, naukę, odpoczynek, świetnie naddaje się do zamieszkania,  jest też atutem np. przy wynajmie nieruchomości. Balkon, taras lub ogród zimowy to dodatkowa przestrzeń odpoczynku, którą zyskujesz w cenie mieszkania.

SPECJALNIE DLA TEGO MIESZKANIA Salon NESTOR Design przygotował wizualizację łazienki, którą załączamy w galerii !!!

BEZPIECZNA PRZESTRZEŃ OSIEDLA

Dobre relacje sąsiedzkie są bezcenne i na osiedlu KALINA możesz na nie liczyć. Ponadto masz gwarancję całodobowej ochrony i systemu kamer monitorujących teren inwestycji. Częściowe ogrodzenie osiedla zapewnia prywatność na częściach przeznaczonych wyłącznie dla mieszkańców. Zmotoryzowani doceniają dedykowane dla nich miejsca postojowe w garażu podziemnym z którego na każde piętro przemieścisz się cichobieżną windą. Zaplanowaliśmy również bezpieczną przestrzeń dla najmłodszych – strefę zabaw ze specjalną powierzchnią, która pozwoli uniknąć otarć i zbitych kolan.

LOKALIZACJA I CZAS WOLNY

Korzystaj z basenu zakrytego, odkrytego, hali sportowej, boisk, ścieżek rowerowych, leśnych i innych obiektów służących do rekreacji które zlokalizowane są tuż obok osiedla KALINA.  Atutów lokalizacji dopełnia dobrze rozbudowana ulica Hutnicza na której nie brakuje chodników i ścieżek rowerowych. Istniejąca sieć połączeń autobusowych umożliwia szybką komunikację dla niezmotoryzowanych.

MOŻLIWY TERMIN ZAWARCIA UMOWY DEWELOPERSKIEJ – CZERWIEC 2021 ROKU

 

Doradcy finansowi współpracujący z naszym Biurem pomagają w organizacji wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu. Zapytaj nas o szczegóły.

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany tą nieruchomością zadzwoń na numer 15 30 70 360 lub napisz korzystając z poniższego formularza.

Biuro : 15 30 70 360

Pośrednik odpowiedzialny: licencja nr 18354, 25068.
Zamieszczona oferta ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Podobne oferty