PolskiEnglish简体中文DeutschEspañol
PolskiEnglish简体中文DeutschEspañol
  • Scan0001
Lokal pod działalność handlową, usługową, biurową itp, o pow. 60m przy ul. Staszica

Lokal pod działalność handlową, usługową, biurową itp, o pow. 60m przy ul. Staszica

Lokale sprzedaż

250 000 zł do negocjacji

Nr oferty :

 None

Pokoje
1
Piętro
parter
Powierzchnia
60 m2

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości Domino poleca do sprzedaży lokal  idealny pod działalność handlową, bankową, usługową, studio urody itp.  Zlokalizowany w centrum miasta na osiedlu Śródmieście, przy ul. Staszica.  Lokal ma powierzchnię 60m i składa się z dużej sali sprzedaży, korytarza i małego pomieszczenia sanitarnego. Wyposażony w kraty antywłamaniowe zewnętrze. Okna z witryną aluminiową niedawno wymienione. Istnieje możliwość umieszczania na nich szyldów reklamowych i promocyjnych które będą bardzo dobrze widoczne od strony ulicy Staszica. Lokal położony na parterze w ciągu budynków, w których prowadzone są różnego rodzaju działalności gospodarcze.

Obok budynku wygospodarowano parking dla klientów i dostawców. W otoczeniu lokalu jest duże osiedle bloków wielorodzinnych, szkoły, urzędy, poczta, firmy ubezpieczeniowe, placówki bankowe itp.

W czynszu należnym MZB (tj. ok. 400 zł/mc) zawarte są: ogrzewanie, wywóz śmieci, koszty eksploatacyjne.

Lokal przeznaczony do sprzedaży lub wynajęcia bez mebli i wyposażenia.

Cena sprzedaży 250.000 zł do negocjacji

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany tą nieruchomością zadzwoń na numer 15 30 70 360 lub napisz korzystając z poniższego formularza.

Biuro : 15 30 70 360

Pośrednik odpowiedzialny: licencja nr 18354, 25068.
Zamieszczona oferta ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Podobne oferty