PolskiEnglish简体中文DeutschEspañol
PolskiEnglish简体中文DeutschEspañol
  • new_sw_foto_o_firmie
  • new_sw_oskp
  • foto_wulaknizacja
  • sw_serwis_tir
Na sprzedaż: Serwis samochodów ciężarowych i osobowych, stacja kontroli pojazdów, myjnia samoobsługowa, magazyny, biura

Na sprzedaż: Serwis samochodów ciężarowych i osobowych, stacja kontroli pojazdów, myjnia samoobsługowa, magazyny, biura

Lokale sprzedaż

5 900 000 zł

Nr oferty :

 21495

Powierzchnia
1050
Rok budowy
2018
Działka
80 ar

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny, dobrze prosperujący serwis samochodowy wraz z magazynem, ze stacją kontroli pojazdów oraz myjnią samoobsługową 4-o stanowiskową, położony w Stalowej Woli, oddany do użytku w 2018 roku.

Obiekty zbudowane z wysokiej klasy materiałów, na bieżąco konserwowane, posiadają wszelkie atesty i przeglądy, mają łączną powierzchnię 1050m2, położone na działce  80ar.

Serwis wyposażony jest w maszyny, komputery, wszelkie urządzenia służące do serwisowania pojazdów. Wysokość bram wjazdowych 4,5m, wysokość serwisu do kalenicy wynosi od 5 do 7m, serwis posiada serwis posiada sprzęt do kompleksowej obsługi awaryjnej i powypadkowej wszelkich pojazdów mechanicznych,  2 stanowiska z podnośnikami, 3 stanowiska z  kanałami najazdowymi, urządzenia do montażu opon ciężarowych, koparek, ładowarek i osobowych: 4 montażownice , 4 wyważarki, kanały najazdowe przystosowane do samochodów ciężarowych TIR, bus, a także do osobowych.

W cenie nieruchomości uwzględniono magazyn pełen części zamiennych, eksploatacyjnych i podzespołów do samochodów ciężarowych marek: SCANIA, VOLVO, MAN, MERCEDES, RENAULT, DAF, KAMAZ, STAR a także do naczep ciężarowych (poduszki, piasty, resory, klocki hamulcowe, zaciski). Części zamienne sprowadzane bezpośrednio od producentów.

Teren jest w całości utwardzony kostką brukową i ogrodzony, uzbrojony w instalacje: wodociągową, kanalizacyjną, gazociąg, energię elektryczną.

Cena 5,900.000 zł

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ZA POŚREDNICTWO

Zapraszam do negocjacji.

Więcej informacji dostępne pod nr tel. 509-026-303, Marta Świątek

Doradcy finansowi współpracujący z naszym Biurem pomagają w organizacji wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu. Zapytaj nas o szczegóły.

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany tą nieruchomością zadzwoń na numer 15 30 70 360 lub napisz korzystając z poniższego formularza.

Biuro : 15 30 70 360

Pośrednik odpowiedzialny: licencja nr 18354, 25068.
Zamieszczona oferta ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Podobne oferty