Mieszkania sprzedaż
1 zł
TA OFERTA JEST JUŻ SPRZEDANA !!!!
Biuro Nieruchomości DOMINO poleca na sprzedaż apartament dwupoziomowy, urządzony w standardzie PREMIUM, położony w Stalowej Woli na bezpiecznym, monitorowanym osiedlu Kalina.
Oferta dla Inwestora: TEN APARTAMENT SPRZEDAJEMY Z UMOWĄ NAJMU PODPISANĄ NA BARDZO KORZYSTNYCH WARUNKACH CZYNSZOWYCH !!!
Lokal ma powierzchnię 116 m.kw oraz balkon o pow. 11 m.kw i taras 80 m.kw.
Rozkład pomieszczeń:
I poziom
salon z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój, 2 sypialnie, (z jednej z nich wyjście na duży balkon o pow. 11 m.kw).
II poziom
2 sypialnie, (każda z prywatną łazienką), garderoba, przedpokój. Z sypialni wyjście na widokowy taras o pow. 80 m.kw z ekspozycją południowo-zachodnią.
Jeżeli szukasz inwestycji, która będzie najlepszą formą lokaty Twoich oszczędności to już dziś możemy zaproponować Ci ten apartament, wykończony pod klucz w standardzie premium. MOŻESZ GO KUPIĆ Z UMOWĄ NAJMU PODPISANĄ NA BARDZO KORZYSTNYCH WARUNKACH CZYNSZOWYCH
Zaoszczędzisz swój czas, a pieniądze i korzyści z najmu zaczniesz czerpać natychmiast. Twoje pieniądze będą przynosić wysoki dochód już od chwili podpisania umowy kupna-sprzedaży.
Cena 920.000 zł
Cena zawiera: meble i sprzęty AGD/RTV, cesję umowy najmu, komórkę lokatorską oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym.
Jeżeli interesuje Cię ta oferta zapraszamy do kontaktu!
Tel. 509-026-303
Tel. 15 30-70-360
Doradcy finansowi współpracujący z naszym Biurem pomagają w organizacji wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu. Zapytaj nas o szczegóły.
Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczenia Sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem
Jeżeli jesteś zainteresowany tą nieruchomością zadzwoń na numer 15 30 70 360 lub napisz korzystając z poniższego formularza.
Biuro : 15 30 70 360