PolskiEnglish
PolskiEnglish
  • DSC_0115 (Kopiowanie)
  • DSC_0112 (Kopiowanie)
  • DSC_0113 (Kopiowanie)
  • DSC_0114 (Kopiowanie)
  • DSC_0117 (Kopiowanie)
SPRZEDANE!! Mieszkanie w nowym bloku przy al. Jana Pawła II

SPRZEDANE!! Mieszkanie w nowym bloku przy al. Jana Pawła II

Mieszkania sprzedaż

Zapytaj o cenę

Nr oferty :

 23895

Pokoje
2
Łazienki
1
Piętro
2
Powierzchnia
57 m2

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości DOMINO poleca przestronne, ustawne mieszkanie, położone na 2 piętrze w nowym bloku, w centrum miasta, przy al. Jana Pawła II. Lokal o powierzchni 57m2 składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju. Do lokalu przynależy kameralny, zadaszony balkon typu loggia. W kuchni i łazience położono płytki w ciepłych, stonowanych kolorach, w pokojach panele. Lokal jest zaprojektowany tak aby optymalnie wykorzystać powierzchnię mieszkalną.

Nie wymaga remontu generalnego, który wiązałby się z ponoszeniem bardzo dużych nakładów finansowych. Wymaga wysprzątania, odmalowania i odświeżenia. 

W bliskim otoczeniu znajduje się pełna infrastruktura: szkoły, przedszkola, liczne sklepy, markety, restauracje, puby. W pobliżu dużo miejsc do spacerowania, aktywnego wypoczynku, przystanki autobusowe, ścieżki rowerowe, place zabaw. Czynsz 265 zł dodatkowo płatne media: prąd, woda, ogrzewanie miejskie, ciepła woda z sieci

Cena 260.000 zł

Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości  w obecności Pośrednika

Doradcy finansowi współpracujący z naszym Biurem pomagają w organizacji wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu. Zapytaj nas o szczegóły.

Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczenia Sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany tą nieruchomością zadzwoń na numer 15 30 70 360 lub napisz korzystając z poniższego formularza.

Biuro : 15 30 70 360

Pośrednik odpowiedzialny: licencja nr 18354, 25068.
Zamieszczona oferta ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.