PolskiEnglish
PolskiEnglish
  • DSC_0138 (Kopiowanie)
  • DSC_0183 (Kopiowanie)
  • DSC_0141 (Kopiowanie)
  • DSC_0175 (Kopiowanie)
  • DSC_0178 (Kopiowanie)
  • DSC_0179 (Kopiowanie)
  • DSC_0148 (Kopiowanie)
  • DSC_0181 (Kopiowanie)
SPRZEDANE!! Mieszkanie w wieżowcu o pow. 76m

SPRZEDANE!! Mieszkanie w wieżowcu o pow. 76m

Mieszkania sprzedaż

1 zł

Nr oferty :

 24239

Pokoje
4
Łazienki
1
Piętro
5
Powierzchnia
76

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości DOMINO poleca duże, ładnie nasłonecznione mieszkanie, położone na 5 piętrze w wieżowcu, w centrum miasta, przy ul. Wojska Polskiego.

Lokal o powierzchni 76m2 składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, wc, dwóch przedpokoi. Do lokalu przynależy duży balkon typu loggia, dodatkowo do użytku właścicieli pozostaje pomieszczenie piwniczne w częściach wspólnych budynku.

Mieszkanie wymaga remontu ale jego rozkład daje możliwości  nowoczesnej aranżacji pomieszczeń.

Wszystkie okna zostały wymienione na nowe, piony są na bieżąco remontowane i konserwowane, klatka schodowa i windy czyste, administracja wyraźnie dba o porządek. Blok przeszedł termomodernizację. Ciepła i zimna woda dostarczane są bezpośrednio z sieci miejskiej. Czynsz do SBM 580 zł.

W bliskim otoczeniu znajduje się pełna infrastruktura: szkoły, przedszkola, liczne sklepy, markety, restauracje, puby. W pobliżu dużo miejsc do spacerowania, aktywnego wypoczynku, przystanki autobusowe, ścieżki rowerowe, place zabaw.

Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości  w obecności Pośrednika

Doradcy finansowi współpracujący z naszym Biurem pomagają w organizacji wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu. Zapytaj nas o szczegóły.

Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczenia Sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany tą nieruchomością zadzwoń na numer 15 30 70 360 lub napisz korzystając z poniższego formularza.

Biuro : 15 30 70 360

Pośrednik odpowiedzialny: licencja nr 18354, 25068.
Zamieszczona oferta ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.