PolskiEnglish
PolskiEnglish
  • DSC_0266
  • DSC_0264
  • DSC_0267
  • DSC_0260
  • DSC_0262
SPRZEDANE!! ul. Mickiewicza, 2 pokojowe

SPRZEDANE!! ul. Mickiewicza, 2 pokojowe

Mieszkania sprzedaż

1 zł

Nr oferty :

 28348

Pokoje
2
Łazienki
1
Piętro
2
Powierzchnia
48,68

Opis nieruchomości

TA OFERTA JEST JUŻ ZAREZERWOWANA !!!

Biuro Nieruchomości DOMINO oferuje Państwu dwupokojowe, przestronne mieszkanie (48,68m2) zlokalizowane na drugim piętrze w  trzypiętrowym bloku z cegły na ul. Mickiewicza na osiedlu Śródmieście.

Rozkład pomieszczeń:
2 pokoje, kuchnia, przedpokój i łazienka. Wysokość pomieszczeń 2,75 cm. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 6 m2. Wokół bloku miejsca postojowe dla mieszkańców i gości.

Lokalizacja:
Mieszkanie znajduje się przy ul. Mickiewicza. Centralna lokalizacja gwarantuje doskonałą komunikację z każdą częścią miasta, a jednocześnie oferuje szybki dojazd do stref przemysłowych.

W najbliższym otoczeniu pełna infrastruktura osiedlowa: sklepy, szkoły, przedszkola, puby, restauracje, przychodnie zdrowia, kościół, poczta i wiele innych.. Wokół tereny zielone, liczne miejsca do spacerowania i aktywnego wypoczynku: ścieżki rowerowe, parki, korty tenisowe, boiska itp.

Koszty miesięczne: niski czynsz 350 zł w tym zaliczka na koszty eksploatacji i centralne ogrzewanie oraz fundusz remontowy

TA OFERTA JEST JUŻ ZAREZERWOWANA !!!

Doradcy finansowi współpracujący z naszym Biurem pomagają w organizacji wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu. Zapytaj nas o szczegóły.

Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczenia Sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany tą nieruchomością zadzwoń na numer 15 30 70 360 lub napisz korzystając z poniższego formularza.

Biuro : 15 30 70 360

Pośrednik odpowiedzialny: licencja nr 18354, 25068.
Zamieszczona oferta ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.