PolskiEnglish
PolskiEnglish
  • DSC_0267
  • DSC_0265
  • DSC_0262
  • DSC_0261
  • DSC_0266
  • DSC_0271
  • DSC_0269
Siedlanowskiego, 3 pokoje z balkonem, parter

Siedlanowskiego, 3 pokoje z balkonem, parter

Mieszkania sprzedaż

1 zł

Nr oferty :

 28274

Pokoje
3
Łazienki
1
Piętro
parter
Powierzchnia
48

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości DOMINO sprzeda przestronne mieszkanie położone na parterze w czteropiętrowym bloku przy ulicy Siedlanowskiego. Powierzchnia mieszkania to 48 m2, na którą składa się 3 pokoje w tym jeden przechodni, kuchnia, łazienka i przedpokój. W pokojach położone panele, w kuchni, w przedpokoju i łazience płytki ścienne i podłogowe. Istnieje możliwość wyburzenia ścianki działowej aby uzyskać przestronny salon.

Zalety:
– mieszkanie jest dwustronne
– ma funkcjonalny rozkład pomieszczeń

– dobrze nasłonecznione
– wydzielone parkingi dla mieszkańców i gości

-niski czynsz 350 zł ( w tym zaliczka C.O. fundusz remontowy).

Do mieszkania przynależy balkon i piwnica.

Lokalizacja:
Doskonale skomunikowana z każdą częścią miasta, a jednocześnie w najbliższym otoczeniu do dyspozycji pozostaje pełna infrastruktura: sklepy, markety, szkoły, przedszkola, w pobliżu dużo miejsc do spacerowania i aktywnego wypoczynku.

Cena

Zapraszamy do oglądania lokalu po wcześniejszym umówieniu spotkania z Pośrednikiem.

Doradcy finansowi współpracujący z naszym Biurem pomagają w organizacji wszystkich formalności niezbędnych do uzyskania kredytu. Zapytaj nas o szczegóły.

Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczenia Sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości przed jej nabyciem

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany tą nieruchomością zadzwoń na numer 15 30 70 360 lub napisz korzystając z poniższego formularza.

Biuro : 15 30 70 360

Pośrednik odpowiedzialny: licencja nr 18354, 25068.
Zamieszczona oferta ma wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego.